Азаров скасував рішення Тимошенко про продаж державних шахт

21.04.2010, 15:55

Кабінет Міністрів України скасував постанову попереднього уряду, яка передбачала виставляння на продаж на аукціонних торгах цілісних майнових комплексів 99 державних шахт. Про це повідомив Міністр вугільної промисловості України

Кабінет Міністрів України скасував постанову попереднього уряду, яка передбачала виставляння на продаж на аукціонних торгах цілісних майнових комплексів 99 державних шахт. Про це повідомив Міністр вугільної промисловості України Юрій Ященко з посиланням на відповідне рішення, прийняте на сьогоднішньому засіданні уряду.

Як повідомляє УНІАН, Ю.Ященко зазначив, що постанова скасована як така, що не набула чинності.

Нагадаємо, 2 квітня 2009 р. Кабінет Міністрів прийняв рішення про продаж у 2010 році на відкритих аукціонах 98 шахт і одного державного об'єднання ДП "Сніжнеантрацит".

Згідно з постановою "Про запобігання кризовим явищам у вугільній галузі" (N430), шахти передбачається реалізовувати на аукціонах за групами черговості. Кошти від продажу вугледобувних активів планувалося направити у спеціальний фонд для подальшого використання на розвиток вугільної галузі.

Однак Президент України Віктор Ющенко своїм Указом (N375/2009 від 29 травня 2009 р.) припинив дію урядової постанови про продаж на аукціонах державних шахт.

Юрій Ященко: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>