RU

Азаров: Ситуація в Україні стабільна як ніколи

27.07.2011, 12:58

Фінансова ситуація в Україні стабільна як ніколи. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну.


Як повідомляє департамент інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну, Азаров наголосив: "Об'єктивно країна подолала дуже важливий етап виходу з кризи… Сьогодні в Україні абсолютно стабільна - як ніколи раніше - фінансова ситуація".

Азаров зазначив, що два роки тому Україна була лідером в світі за темпами падіння економіки: "Тогочасний уряд існував виключно в борг: кожна друга гривня в бюджеті була запозичена. Україні був привласнений "червоний" - небезпечний - дефолт-індекс".

Тепер же, з його слів, уряду вдалося на 3,5 млрд. грн. скоротити дефіцит держбюджету. "Однак я цілком усвідомлюю, що однозначним досягненням наші показники зростання вважати не можна. Скоріше, це створений нами шанс для країни: нарешті вийти з кризової смуги, подолати "українські гірки" підйомів і провалів економіки, почати впевнено планувати життя на роки уперед", - додав він.

При цьому Азаров запевнив, що гривні також ніщо не загрожує: "Курс гривні є і буде, безумовно, стабільним".

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини