RU

Азаров шукає радників для вирішення долі проблемних банків

11.02.2011, 14:05
Азаров шукає радників для вирішення долі проблемних банків - Фото
43c486d6d239e4d6051ffb12d90c4017.jpg

Азаров шукає радників для вирішення долі проблемних банків
Експертно-аналітична рада з питань участі держави у капіталізації банків на чолі з Прем'єр-міністром України Миколою Азаровим (на фото) поклала на Міністерство фінансів організацію проведення конкурсу з відбору фінансового і юридичного радників, які будуть притягуватися до розроблення і реалізації стратегії приватизації банків, у капіталізації яких брала участь держава. Про це сказано у повідомленні Мінфіну.

"Меморандум про економічну і фінансову політику з Міжнародним валютним фондом, підписаний у грудні 2010 року, збирається залучити міжнародно визнаних фінансових і юридичних радників для проведення оцінки фінансової здатності і потенціалу капіталізованих банків з найменшими витратами для уряду, які повинні розробити рекомендації для вирішення проблем цих банків", - зазначено у повідомленні.

У Мінфіні зазначають, що вже здійснено аналіз кон'юнктури ринку зазначених послуг і проведені попередні консультації з провідними міжнародними банками.

Водночас Міністерством фінансів у Законі "Про Державний бюджет України на 2011 рік" передбачено виконання заходів щодо приватизації банків, у капіталізації яких брала участь держава (зокрема пов'язаних з оплатою послуг радників).

"Також розроблено проект постанови Кабінету Міністрів "Про затвердження Порядку використання у 2011 році коштів, отриманих від продажу облігацій внутрішньої державної позики, для оплати послуг радників, пов'язаних з проведенням заходів щодо приватизації банків, у капіталізації яких брала участь держава", який на сьогодні відпрацьовується зацікавленими органами влади", - зазначають у Мінфіні.

Нагадаємо, на початку лютого НБУ заявив, що розраховує на найшвидше вирішення питання стабілізації роботи рекапіталізованих державою банків і банку "Надра".

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Банки і банківські послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини