RU

Азаров розраховує на "Луганськтепловоз" вже у 2011 році

28.09.2010, 16:40

Прем'єр-міністр України Микола Азаров розраховує отримати реальну продукцію від ВАТ "ГК "Луганськтепловоз" вже наступного року. Про це він заявив сьогодні у коментарі журналістам.

"У питанні "Луганськтепловозу" ми повинні нарешті поставити крапку. Підприємство має запрацювати, а інвестор повинен отримати гарантії від держави реалізації своїх прав, і найголовніше, що підприємство на наступний рік має виробляти серйозну продукцію", - сказав М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, раніше Господарський суд Києва скасував результати конкурсу з продажу пакету акцій ВАТ "ГК "Луганськтепловоз". Рішення було винесено 21 вересня за позовом "Mantara Holding", недопущеного до торгів, бенефіціарами якої є підприємці Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

До цього Фонд державного майна України (ФДМУ) звернувся до російської компанії "Трансмашхолдинг" з пропозицією розірвати угоду про купівлю-продаж 76,001%-ого пакету акцій ВАТ "ГК "Луганськтепловоз" за обопільною згодою сторін.

Покупець держпакета акцій ВАТ "Луганськтепловоз" все ще не перерахував гроші за придбаний 15 червня цього року 76,001% держпакет акцій підприємства. Раніше ФДМУ заявив, що повідомив "Брянський машинобудівний завод" про нарахування пені за невчасну оплату купівлі 76% акцій "Луганськтепловозу".

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням N1501 від 21 липня цього року доручив ФДМУ укласти мирову угоду з покупцем "Луганськтепловозу" - "Брянським машзаводом".

ВАТ "ГК "Луганськтепловоз": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини