RU

Азаров розповів про розходження позицій України і МВФ

09.02.2011, 12:05
Азаров розповів про розходження позицій України і МВФ - Фото
2f034d6af586f4de1c696a5cd34ac251.jpg

Азаров розповів про розходження позицій України і МВФ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) заявив, що черговий раунд перемовин із Міжнародним валютним фондом (МВФ) буде "дуже непростим". Про це він сказав сьогодні під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що минулої п'ятниці відбулися перші в цьому році перемовини Прем'єр-міністра з черговою місією МВФ. "Повинен сказати, що нас чекає дуже непростий наступний раунд перемовин", - наголосив він.

За словами глави уряду, з одного боку, керівник місії МВФ заявив, що він позитивно оцінює фінансову стабільність, що встановлюється в Україні, тенденції зростання економіки. "Це оцінка кредиторів, які позичають Україні мільярди доларів, тому заяви вони роблять надто тверезо і відповідально. Тобто позитивно, але твердо МВФ наполягає на жорстких підходах до бюджетної фіскальної політики", - пояснив М.Азаров.

Водночас він наголосив, що зі свого боку в України є власне бачення ситуації, зокрема, у питанні приведення тарифів на тепло енергоносії до рівня ринкових цін. "Ми доводимо, що у поточному році немає потреби і економічного сенсу різко збільшувати тарифи. Ми наполягаємо на поетапній зміні тарифів протягом 2011 року залежно від реалій ринку", - сказав він.

Водночас М.Азаров наголосить, що фінансові ресурси МВФ в умовах фінансової невизначеності зовнішніх ринків - надто важливий чинник стабільності фінансової ситуації в Україні. "Я акцентую на тому, що всі члени уряду, які беруть участь у перемовинах із МВФ, повинні вийти з балансу двох названих сторін цього питання", - додав він.

Нагадаємо, згідно з меморандумом між Кабміном і МВФ, з 1 квітня заплановано повторне збільшення цін на газ для населення ще на 50%.

Раніше під час зустрічі з Прем'єр-міністром України місія МВФ позитивно оцінила досягнення фінансової стабільності в Україні.

Місія МВФ з 1 по 11 лютого у Києві проводить перемовини про другий перегляд програми співпраці для надання третього траншу кредиту.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини