RU

Азаров розповів, навіщо Тимошенко підписала невигідні газові контракти

05.08.2011, 12:51
Азаров розповів, навіщо Тимошенко підписала невигідні газові контракти - Фото
82c6669b6742209534bfc6c7e16fa5d2.jpg

Азаров розповів, навіщо Тимошенко підписала невигідні газові контракти

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що Юлія Тимошенко підписала невигідні газові контракти з Росією, щоби будь-якою ціною перемогти на президентських виборах. Про це Азаров заявив сьогодні в Печерському суді Києва, де свідчить по кримінальній справі стосовно Юлії Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Азаров зазначив, що газові угоди були невигідними для України і вели країну до банкрутства. "Ми провели велику роботу, виклали свої аргументи російській стороні і домовилися шукати механізми перегляду угод. На жаль, юридичні норми унеможливлювали односторонній вихід України з цієї угоди, вони передбачали штрафні санкції за це", - зазначив прем'єр.

Зі слів Азарова, сама формула, яка передбачає визначення вартості газу на 10 років, була невигідною для України.

"Збиток від цих угод понесла не тільки економіка, промисловість, але й люди, тому я розглядаю їх як зрадницькі по відношенню і до громадян і до країни", - наголосив він.

Відповідаючи на питання, чому, на його думку, Тимошенко підписала такий невигідний контракт, Азаров сказав: "Не можу точно сказати, але думаю, що основною метою Тимошенко була перемога на президентських виборах, тому було отримано зниження ціни на 2009 рік, але вже в січні 2010 ціна піднялася до $350 за тисячу кубометрів газу. Питання ставилося за будь-яку ціну перемогти на виборах, а вже потім домовлятися з РФ".

"На мою думку, Тимошенко - людина абсолютно непідготовлена до роботи прем'єр-міністром, і в переговорах з таким партнером як Путін досить слабко виглядала", - додав Азаров.

Справа Тимошенко: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини