RU

Азаров розповів, коли виростуть зарплати у лікарів

28.04.2011, 16:34

Реформа системи охорони здоров'я дозволить диференціювати і підвищити зарплати лікарів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час відвідування Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

"Дуже важливим напрямом реформи є можливість для лікаря заробляти більше - залежно від якості послуг, які він буде надавати пацієнту. Це, в принципі, дозволить диференціювати зарплату і збільшити її за рахунок надання якісних послуг", - вказав М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

Прем'єр-міністр додав, що існуюча система охорони здоров'я застаріла і не задовольняє потреб ні лікарів, ні пацієнтів. Тому необхідно її реформувати. За його словами, завданням реформування вітчизняної охорони здоров'я є створення системи, яка введе доступну і якісну медичну допомогу, значно поліпшить профілактику захворювань і знизить кількість важких захворювань: інфарктів, гіпертонічних кризів, інсультів тощо.

"Бюджет, платники податків досі оплачують койко-місця, робочі місця, а значення реформи - в тому, щоб оплачувати тільки реальні, якісні медичні послуги, які будуть надаватися системою охорони здоров'я людям", - наголосив глава уряду.

Медицина: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини