RU

Азаров розповів, чого чекає від Арбузова

23.12.2010, 16:10
Азаров розповів, чого чекає від Арбузова - Фото
aabee4f3ec5f837aa3d3c968865e77e8.jpg

Азаров розповів, чого чекає від Арбузова
Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) під час представлення трудовому колективу Національного банку України нового главу НБУ Сергія Арбузова обкреслив завдання, які стоять перед урядом і Нацбанком, як незалежним органом.

"Нам необхідна зважена політика Національного банку, яка з одного боку має обмежувати інфляцію і піклуватися про монетарну стабільність, а з іншого боку, безумовно, має сприяти приросту кредитів і передусім тих, які спрямовані на інноваційний розвиток країни, на модернізацію країни", - наголосив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

Прем'єр-міністр додав, що урядова політика спрямована на скорочення дефіциту бюджету. За його словами, реальний дефіцит Державного бюджету в 2011 році буде скорочено до 3%. Поточного року бюджет виконується з дефіцитом близько 5%.

"Нам від Національного банку потрібна впевненість у стабільності курсу, впевненість у тому, що всі показники будуть витримуватися в узгоджених рамках. Ми зацікавлені, щоб Нацбанк співпрацював з урядом щодо зваженої, дуже обережної оцінки обсягу грошової маси. Нам, безумовно, потрібна спільна узгоджена політика і зважені рішення", - наголосив Прем'єр-міністр.

"Сергій Арбузов досвідчений фахівець. Уряд з ним працював, коли він очолював "Укрексімбанк", потім отримав досвід роботи і в Національному банку. За той час, який він працював у Національному банку, я пересвідчився, що С.Арбузов надійна зміна Володимиру Стельмаху", - наголосив Прем'єр-міністр.

Глава уряду додав, що С.Арбузов добре орієнтується у банківській системі і розуміє фінансову політику держави. М.Азаров побажав главі НБУ, щоб його робота принесла велику користь для держави.

Крім того, Прем'єр-міністр подякував В.Стельмаха за роботу на посаді глави Нацбанку і відзначив величезний внесок екс-глави НБУ в становленні і розвитку національної фінансової системи.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України звільнила В.Стельмаха з поста глави НБУ, призначивши на цю посаду С.Арбузова.

Сергій Арбузов: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини