RU

Азаров розкритикував Клюєва і Тігіпка

31.03.2010, 12:20

Прем'єр-міністр України Микола Азаров розкритикував Першого віце-прем'єр-міністра Андрія Клюєва і Віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка за недостатні зусилля з утримання цінової стабільності. Про це він заявив сьогодні під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, за словами М.Азарова, цінова стабільність є важливою умовою для позитивних змін в економічній і соціальній сферах. "Я хочу звернути увагу Клюєва і Тігіпка на недостатність заходів, які вони вживають, щоб забезпечити стабільну цінову політику", - наголосив він.

М.Азаров також заявив, що його уряд буде використовувати всі наявні можливості для утримання цінової ситуації. "Уряд має зробити все що від нього залежить для зміцнення позитивних тенденцій і послідовного подолання негативних чинників. Особливий неспокій викликають спроби окремих власників використати своє монопольне становище або картельні домовленості для збільшення цін... Хочу звернути увагу бізнесу, що цінова стабільність і чесне ринкове ціноутворення передусім відповідають їхнім довгостроковим інтересам", - сказав Прем'єр-міністр.

Нагадаємо, раніше М.Азаров доручив С.Тігіпку терміново вжити заходів для цінової стабілізації в Україні.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини