RU

Азаров радить підприємцям змиритися з Податковим кодексом

17.11.2010, 11:10
Азаров радить підприємцям змиритися з Податковим кодексом - Фото
7e8ed620c1b9fd7d39cb60adbdfb417f.jpg

Азаров радить підприємцям змиритися з Податковим кодексом
Підприємцям доведеться змиритися з нормами Податкового кодексу в інтересах більшості громадян України. Про це він заявив сьогодні під час чергового засідання уряду Прем'єр-міністр Микола Азаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що податкова реформа - одна із найголовніших чинників інвестиційної привабливості України. "Вчора парламент затвердив п'ять основних розділів, зокрема розділ про загальні положення. Отже, законодавець прийняв концепцію податкової реформи, і цю видатну подію. Податкова реформа - надзвичайно складна, відповідальна і масштабна справа. Зміни, які будуть в державі завдяки податковій реформі, будуть визначати життя наступних поколінь", - зазначив глава уряду.

Водночас М.Азаров наголосив, що Податковий кодекс зачіпає інтереси мільйонів українських громадян, до того ж для одних він передбачає позитивні зміни, для інших - негативні. "У нас вільна, демократична країна, тому вчора ті, хто побачив у кодексі мінуси, вийшли на вулиці і заявили про свою незгоду. Уряд з повагою ставиться до всіх громадян, до всіх законних інтересів, але наголошую, що рішення ми приймаємо в інтересах переважної більшості нашого суспільства, і багатьом підприємцям доведеться перебудувати свою діяльність відповідно до європейських цивілізованих норм. Але робиться це для того, щоб виграло все суспільство", - заявив Прем'єр-міністр.

Він наголосив, що більшість у Верховній Раді керується саме цією позицією і підтримує проведення податкової реформи.

М.Азаров доручив Міністерству фінансів, Державній податковій адміністрації у терміновому порядку почати розроблення документів, які необхідно буде затвердити після прийняття Податкового кодексу. "Всіх прошу підготуватися до масштабного вивчення основних положень цього системного закону та їхніх роз'яснень платникам податків. Ми повинні зробити все так, щоб введення у дію нових норм пройшло з мінімальними ускладненнями", - додав глава уряду.

Він також наголосив на необхідності вмить реагувати на будь-які помилки або невідповідності, які можуть з'являтися під час вступу внаслідок Податкового кодексу. "Вони завжди бувають в ході реалізації таких масштабних проектів, і головне - вчасно і точно вносити корективи", - сказав М.Азаров.

Нагадаємо, вчора, 16 листопада, парламент розглянув більше половини поправок до проекту Податкового кодексу і "пройшов" п'ять з дев'ятнадцяти розділів документа.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини