RU

Азаров радить не нити, а брати лопати і годувати свої сім'ї

13.04.2011, 16:30
Азаров радить не нити, а брати лопати і годувати свої сім'ї - Фото
edf3317081ff64efd25e234cb1b077e4.jpg

Азаров радить не нити, а брати лопати і годувати свої сім'ї

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) вимагає від обласних державних адміністрацій до осені поточного року повністю врегулювати питання стабільного забезпечення громадян всіх населених пунктів України продуктами харчування. Глава уряду закликає місцеву владу допомогти українцям самостійно вирощувати продукти харчування. Для цього М.Азаров пропонує дати землю під городи, а самих українців закликає взятися за лопати і самостійно годувати свої сім'ї. Про це він заявив на засіданні Кабінету Міністрів.

"Ставлю завдання главам місцевих адміністрацій: до осені вирішити ці питання у кожному районі, без винятку", - заявив М.Азаров, до того ж він зобов'язав Міністра аграрної політики і продовольства Миколу Присяжнюка координувати і контролювати цю роботу, повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем'єр-міністр зазначив, що як завжди під час посту, перед новим врожаєм ґрунтових овочів, зріс попит на овочеву продукцію. Зросли і ціни порівняно з минулим роком: "Це боляче б'є по гаманцю наших споживачів. І ця проблема буде поки ми не введемо нові технології вирощування та інфраструктуру зберігання плодоовочевої продукції".

За його словами, оптові гіперринки, які зараз будуються, вже з осені поточного року повністю "закриють" проблему постачання міст-мільйонників. Але ще залишається невирішеним питання продовольчого забезпечення населення менших міст. "Як бути цим містянам до осені? Куди поділися усі наші районні плодоовочеві бази? Де робота споживчої кооперації? Чому підзабуті традиційні українські цінності: не треба нити, треба брати лопату і годувати свою сім'ю", - заявив М.Азаров.

Він нагадав, що цінова стабільність і безперебійне забезпечення населення продуктами харчування - це зокрема відповідальність і глав місцевих адміністрацій. Тому вони зобов'язані знаходити рішення і ресурси, які гарантують вирішення цієї проблеми.

Як наголосив Прем'єр-міністр, передусім це стосується виділення людям ділянок під городи, організації транспортного сполучення, забезпечення сім'ям. А також реалізації місцевих інвестиційних проектів.

"Треба спитати і господарів базарів: чому уряд пішов назустріч торговцям і скасував ринковий збір, а вони у рази збільшують орендну плату, скористалися моментом? Це справа місцевої влади - переконливо спитати", - додав М. Азаров.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини