RU

Азаров просить Раду розглянути "упрощенку" невідкладно

18.05.2011, 11:30
Азаров просить Раду розглянути
0fd8372be93b371e379e81d697266c4f.jpg

Азаров просить Раду розглянути "упрощенку" невідкладно

Кабінет Міністрів України просить Верховну Раду розглянути проект змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування як невідкладний. Про це заявив сьогодні під час чергового засідання уряду, Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото).

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що розроблення змін до Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування затяглося на тривалий період. "Треба визнати, що на більш тривалий, ніж хотілося б, на що я звертаю увагу розробників", - наголосив він.

Глава уряду сказав, що ідеальних законів немає у принципі, і тільки практика показує, наскільки ефективно працює законодавство і як його вдосконалити. "Наша робота полягає не у тому, щоб роками створювати ідеальний законопроект, а в тому, щоб своєчасно і точно коригувати нормативну базу в інтересах суспільства і в інтересах економічного розвитку", - зазначив він.

Прем'єр-міністр нагадав, що уряд схвалив законопроект за "упрощенкою". "Уряд просить парламент розглянути цей законопроект як невідкладний, оскільки це важливий крок для того, щоб наша держава вийшла на новий рівень економічної свободи", - сказав він.

За словами глави уряду, діалог з бізнесом допоміг вирішити більшість проблемних питань Податкового кодексу. "Тому можна стверджувати, що загалом зміни до Податкового кодексу захищають робочі місця у малому і середньому бізнесі і будуть сприяти їхньому збільшенню", - додав він.

Нагадаємо, 16 травня Кабінет Міністрів схвалив і зареєстрував у парламенті законопроект "Про внесення змін до Податкового кодексу України і деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності суб'єктів малого підприємництва)" N8521.

Нагадаємо також, що 12 травня під час засідання Ради підприємців при Кабміні, Прем'єр-міністр Микола Азаров підтримав пропозиції підприємців щодо скасування штрафних санкцій за несплачені у 2010 році пенсійні внески підприємцями, скасування обов'язкової сплати єдиного соціального внеску пенсіонерами, інвалідами і сумісниками, зниження ставки єдиного соціального внеску для всіх роботодавців.

У свою чергу, підприємці заявляють, що зазначений проект є компромісним, але не виключають, що законопроект можуть змінити "не у кращий бік" під час обговорення у Верховній Раді.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини