RU

Азаров пропонує встановити єдині тарифи у сфері ЖКГ

10.09.2010, 15:45

Українська держава, взявши на себе відповідальність за встановлення єдиних тарифів у сфері житлово-комунального господарства, розробить необхідну методику. Про це сьогодні заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров на прес-конференції у Сімферополі.

"Єдині тарифи повинні стимулювати конкуренцію у цій сфері, стимулювати реформи і надходження інвестицій", - наголосив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

За словами Прем'єр-міністра, на сьогодні Національна комісія регулювання електроенергетики займається тим, що відновлює обґрунтованість вже встановлених тарифів.

"Раніше кожний регіон сам встановлював тарифи, до того ж десь чисто популістські тарифи були занижені, а десь необґрунтовано завищені. У цьому питанні необхідно розібратися. Якщо держава взяла на себе відповідальність за встановлення єдиних тарифів, то вона має розробити необхідну методику і на цій основі її реалізовувати", - наголосив Прем'єр-міністр.

За словами глави уряду, на сьогодні "житлово-комунальне господарство доведено до розвалу". Так, у країні десятки тисяч ліфтів у висотних будинках не працюють. "Уявіть собі, як пенсіонеру підніматися на 9-10 поверх. Він починає лаяти владу, а лаяти треба не владу, яка у нас змінюється кожні два роки, необхідно думати про систему, яка дала б змогу житлово-комунальному господарству працювати надійно і забезпечувати людей нормальними послугами", - наголосив М.Азаров.

"Для нас головне - побудувати систему, за якою кожний напрям працюватиме стійко, стабільно і з перспективою розвитку", - додав він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини