RU

Азаров привітав країну з початком автовідшкодування ПДВ

02.03.2011, 11:30
Азаров привітав країну з початком автовідшкодування ПДВ - Фото
9202d1d5a21d9e8a8eefd448430d624d.jpg

Азаров привітав країну з початком автовідшкодування ПДВ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) привітав українських платників податків зі вступом у силу норми Податкового кодексу про автоматичне відшкодування податку на додану вартість.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відкриваючи засідання уряду, М.Азаров зазначив: "Хочу привітати наших платників податків з тим, що вчора набула чинності принципово нова новація Податкового кодексу. З 1 березня податок на додану вартість відшкодовується автоматично для тих платників, які відповідають критеріям, визначеним законодавчо. А з 1 квітня, до речі, починаються податкові канікули для малого бізнесу".

На думку глави уряду, для платників податків це величезна подія, яка дає змогу по-новому, більш ефективно і стабільно планувати розвиток свого бізнесу.

"Для влади це надзвичайно відповідальний крок. Тому протягом місяця Державна податкова служба має ретельно роз'яснити платникам податків їхні нові права, розкрити нові можливості і правила гри", - додав Прем'єр.

М.Азаров зазначив, що влада послідовно виконує свої передвиборчі обіцянки, але інформаційний супровід цього процесу недостатній. "Тому слід організувати широку роз'яснювальну роботу з податкових норм, які набувають чинності, тим більше, що вони стосуються мільйонів підприємців", - наголосив він.

Оподаткування: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини