RU

Азаров поспішає розвивати регіони

27.04.2011, 15:40

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив профільним міністерствам і відомствам пришвидшити фінансування субвенцій на соціально-економічний розвиток регіонів. Про це він сказав сьогодні під час засідання уряду.

"Вчора я доручив Міністерству фінансів, Держказначейству наблизити витрати, тобто прискорено почати фінансування субвенцій на соціально-економічний розвиток регіонів", - зазначив М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Прем'єр-міністра, саме ці субвенції мають визначальне значення, щоб у регіонах з'явилися довгоочікувані об'єкти соціальної інфраструктури.

"Часу втрачати не можна, на місцях повинні відбутися тендери, повинні бути проведені усі процедури", - додав глава уряду.

М.Азаров наголосив, що вже у поточному році за ці гроші буде побудований ряд сільських шкіл, лікарень, доріг у всіх областях.

"Глави місцевих адміністрацій будуть нести особисту відповідальність за те, щоб будівельні роботи почалися без затримок, кошториси були абсолютно прозорими і обґрунтованими. Це саме стосується будівництва доріг комунальної власності. Я вимагаю пришвидшити ці роботи. Доручаю главі Держфінінспекції Петру Андреєву супроводити використання цих субвенцій. Я з вас спитаю, якщо виявиться раптом, що зариті в ямочний ремонт або замуровані у бетон народні кошти", - заявив він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини