RU

Азаров порівняв держбюджет України з Зімбабве

13.04.2009, 13:51

Народний депутат України від Партії регіонів Микола Азаров вважає державний бюджет України бюджетом Зімбабве. Про це він заявив сьогодні під час "круглого столу" на тему "Конституційна реформа і виборчий процес в Україні".

"Бюджет абсолютно не відповідає українським реаліям. Можна подумати, наприклад, що це бюджет Зімбабве, а не України. А що, цілком можливо - змінити назву, не Україна, а Зімбабве - настільки він відірваний від дійсності", - сказав М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

М.Азаров відзначив, що Україна вже протягом восьми місяців перебуває у стані кризи, однак уряд не представив антикризову програму. Водночас, народний депутат нарікає на той факт, що вже практично рік Кабінет Міністрів працює без більшості у парламенті.

Нагадаємо, сьогодні на брифінгу лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що опозиція дає владі ще трохи часу на доопрацювання антикризової програми Кабінету Міністрів України.

Раніше парламентська коаліція попросила перенести розгляд антикризової програми уряду, оскільки її розглянули не всі комітети ВР. У коаліції хотіли б, щоб цей документ став об'єднуючим, і його розгляд не перетворився в "чергове випущення пари". Крім того, час потрібен для того, щоб врахувати пропозиції Партії регіонів до програми.

Водночас, на попередньому пленарному тижні фракція Партії регіонів блокувала роботу Верховної Ради з вимогою негайно прийняти антикризову програму. А на мітингу у Києві В.Янукович дав уряду на її розробку час до 14 квітня.

Микола Азаров: біографія і добірка новин>>>

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини