RU

Азаров поклав на Тігіпка відповідальність за стабілізацію цін

17.03.2010, 14:20

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Віце-прем'єру Сергію Тігіпку терміново вжити заходів для цінової стабілізації в Україні. Про це він заявив сьогодні на засіданні Кабміну, перерахувавши першочергові завдання свого уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров наголосив: "Нас не може не непокоїти цінова нестабільність. Ми повинні в нашій країні забезпечити чесні ціни та їхню стабільність. За це персонально відповідає Тігіпко. Разом з міністерствами, Антимонопольним комітетом і у взаємодії з Нацбанком він має терміново вжити заходів для цінової стабілізації".

Крім того, М.Азаров поклав на віце-прем'єрів С.Тігіпка і Віктора Тихонова, а також на Міністра економіки Василя Цушка і Міністра фінансів Федора Ярошенка персональну відповідальність за пожвавлення споживчого попиту і відновлення "будівельного конвейєра". "Головна умова подолання кризи - стабілізація ситуації в економіці. Які ключові питання? Будівництво і розвиток внутрішнього ринку. Тігіпко, Тихонов, Ярошенко, Цушко - на вас покладена персональна відповідальність", - сказав він.

Нагадаємо, сьогодні, виступаючи з доповіддю з економічної ситуації в країні, С.Тігіпко повідомив, що загальний і гарантований борг України досяг 93,5% від ВВП. Наступного місяця Україна має заплатити борг на суму близько 6 млрд. грн. До того ж прибутки бюджету очікуються на рівні 12 млрд. грн.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини