RU

Азаров похвастався програмою фінансової стабільності

14.10.2011, 08:09
Азаров похвастався програмою фінансової стабільності - Фото
2ea2b0d2246298fb5fdd82bdc5090dcc.jpg

Азаров похвастався програмою фінансової стабільності
В 2013-2014 роках українська економіка може вийти на докризовий рівень. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров у ході засідання економічного прес-клубу.

Як повідомляє Департамент інформації й комунікацій із громадськістю Секретаріату Кабміну, також Азаров розповів про основні заходи уряду, спрямовані на інвестиційно-інноваційний розвиток економіки й завдання на наступний рік, серед яких вихід на значне скорочення дефіциту бюджету - на рівні 2,5% - скорочення боргових зобов'язань до 29,2% від ВВП, а також поліпшення зовнішньоторговельного балансу.

"Зараз стратегія уряду, і головні антикризові заходи - знизити боргове навантаження й вийти на нормальний дефіцит бюджету", - сказав Азаров.

За словами прем'єра, важливо також вирівняти дисбаланс між імпортом і експортом. У цьому зв'язку уряд прийняв програму імпортозаміщення, "яка розписана фактично по кожній товарній позиції" і спрямована на скорочення протягом 5-10 років імпорту за рахунок розвитку вітчизняного виробництва, при застосуванні високих технологій, на які, за його переконанням, і необхідно витрачати засоби.

Прем'єр також відзначив досягнення уряду по скороченню інфляції й вихід на дефляцію за рахунок зниження цін на продовольчу групу товарів. "За багатьма показниками у нас має місце реальна дефляція", - зазначив він, повідомивши, що стабілізації цінової ситуації сприяє також будівництво овочесховищ, зерносховищ та оптових ринків, що дозволяє зберігати агропродукцію.

До того ж, за словами глави уряду, Україна має більші можливості надходжень від експорту зерна.

Микола Азаров: біографія, новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини