RU

Азаров планує перегнати Росію і наздогнати Європу за соцстандартами

27.07.2010, 14:55

Прем'єр-міністр України Микола Азаров планує перегнати Росію і наздогнати Європу за показниками соціальних стандартів. Про це заявив сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що був період, коли пенсії в Україні за купівельньою здатнісью перевищували російські. "І ми обов'язково зробимо так… Я сьогодні зустрічався з Патріархом, він сказав: якщо ви так підете, ви Росію переженете. Я сказав, що ми не збираємося нікого ні обганяти, ні переганяти, але є у нас така мрія - щоб наші люди жили краще. Ми все для цього зробимо. А що хіба це погана мрія? Давайте ми будемо змагатися з російським керівництвом: хто кого обжене у частині соціальних стандартів. Я розраховую, що ми виграємо. У нас країна компактніша, у нас дуже хороша база, з чого ми починали. Україна була колись найвисокорозвиненішою республікою колишнього Радянського Союзу, вона загалом і залишилася, ще не все розгубили, ми маємо прекрасних людей. Ми маємо всі можливості, тільки грамотне управління має бути. Усі можливості рвонути вперед і обігнати. Я в хорошому плані кажу. Я думаю, що ми обженемо і наздоженемо Європу. Час треба і робота", - сказав він.

До того ж, за словами Прем'єр-міністра, людей треба налаштовувати на те, що попереду складна і непроста робота, яка, за його словами, обов'язково завершиться на позитиві. "Скатертей-самобранок у нас не буде, порожніх обіцянок у нас також не буде, але все, що ми обіцяємо, ми зробимо", - наголосив М.Азаров.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини