RU

Азаров: Перемовини із МВФ завершилися на дуже оптимістичній ноті

16.02.2011, 11:45
Азаров: Перемовини із МВФ завершилися на дуже оптимістичній ноті - Фото
cc9f2dfd23a503e6cfae78f623742568.jpg

Азаров: Перемовини із МВФ завершилися на дуже оптимістичній ноті
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що перемовини з місією Міжнародного валютного фонду (МВФ) завершилися на дуже оптимістичній ноті. Про це він заявив сьогодні під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що місія МВФ позитивно оцінила підсумки виконання бюджету 2010 року. "Керівник місії також заявив, що вважає успішною реалізацію меморандуму в 2010 році. Наші перемовини завершилися на дуже оптимістичній ноті, ми узгодили основні параметри продовження співпраці у рамках програми "stand-by", - сказав він.

За словами глави уряду, місія МВФ із розумінням поставилася до аргументів України про необхідність приводити тарифи на енергоносії до ринкового рівня цін поетапно, відповідно до того, як буде складатися ситуація. "У нас є як консервативний, так і оптимістичний сценарій, і ми готові до виконання обох", - наголосив він.

М.Азаров вважає, що один з найбільших резервів для заборони зростання тарифів залежить від місцевих органів влади. "Це економне господарювання, поліпшення економічних показників житлово-комунального господарства", - пояснив він.

Прем'єр-міністр запевнив, що уряд не допустить того, щоб у тарифи закладалися результати багаторічної безгосподарності і марних витрат.

"Також знайшла розуміння і підтримку наша позиція щодо поетапного здійснення пенсійної реформи, яка передбачає, що у 2013 році ми вийдемо на бездефіцитну роботу солідарної пенсійної системи і перейдемо до практичного впровадження накопичувальної системи персоніфікованих пенсійних рахунків", - сказав він.

Нагадаємо, програма співпраці України і МВФ, схвалена у липні 2010 року, передбачає виділення Україні кредиту на суму $15,15 млрд. Термін дії програми становить 2,5 року. Кошти притягуються під ставку 3,5% річних.

Відразу після схвалення програми співпраці Україна отримала перший транш цього кредиту МВФ у розмірі $1,89 млрд.

Рада директорів Міжнародного валютного фонду на засіданні 22 грудня 2010 року прийняла рішення про виділення Україні другого траншу кредиту "stand-by" в обсязі 1 млрд. SDR, що становить $1,5 млрд.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини