RU

Азаров переконаний, що більшості підприємців Податковий кодекс подобається

29.12.2010, 11:23
Азаров переконаний, що більшості підприємців Податковий кодекс подобається - Фото
f6ad6204ebd4946f07d23acaff275375.jpg

Азаров переконаний, що більшості підприємців Податковий кодекс подобається

У переважній більшості бізнес вітав прийняття Податкового кодексу. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) в інтерв'ю Першому національному телеканалу.

"Хто був проти? Досить невелика частина бізнесу, яка працювала на спрощеній системі оподаткування. І тому, коли в країні почала створюватися така ситуація, що нібито Податковий кодекс (особливо, звичайно, наші опоненти цьому сприяли), що нібито це гестапо якесь, різні образні вирази використовувалися, що це нібито наручники, що хтось може одразу заходити в квартири, якісь обшуки робити. Ви знаєте, по-перше, нічого з того, що говорилося, в Податковому кодексі навіть не містилося, і багато норм, такі, як введення касових апаратів на ринках, були виключені ще на стадії відпрацювання перших редакцій Податкового кодексу", - сказав глава уряду.

"На завершальному етапі постала дилема: або піти на компроміс з цією частиною і все-таки вирішити головну задачу - прийняття податкової реформи, або опиратися. Можна було обрати цей шлях. Ці протести рано чи пізно закінчилися б", - зазначив М.Азаров.

"Ми пішли шляхом компромісу, абсолютно справедливо вважаючи, що рік, на який ми відклали введення цих заходів, цілком достатній термін, щоб максимально узгодити з цими представниками бізнесу, тобто "спрощенцями", різні норми", - підкреслив Прем'єр.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович заявив, що якщо в майбутньому при проведенні реформ будуть допускатися помилки, як це було з Податковим кодексом, звільнень не уникнути.

Микола Азаров: біографія та добірка новин >>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини