RU

Азаров "оголошує в розшук" гроші МВФ

03.03.2010, 16:39

У 2009 році Україна отримала від Міжнародного валютного фонду (МВФ) $14,2 млрд., що в сім разів більше коштів, отриманих країною від цієї організації за всі попередні роки. Про це повідомив, відповідаючи на питання народних депутатів, доповідач з питання відповідальності Кабінету Міністрів Микола Азаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров нагадав, що три транши в сумі становили $11,6 млрд., а також Україна отримала на $2,6 млрд. спеціальних прав займів, які і були конвертовані у валюту. Куди поділися ці кошти, за словами М.Азарова, з'ясує та організація, яка буде проводити аудит діяльності уряду Юлії Тимошенко.

Також, за його словами, чисті валютні резерви країни скоротилися втричі. "Цей уряд не є дріб'язковим. Не на 2%, не на 3%, не на 5, а в рази. Сьогодні разом з кредитами МВФ вони (золотовалютні резерви, - ред.) складають десь близько $25 млрд., а якщо вирахувати звідти ці кредити, то вони знаходяться на гранично низькому рівні, ці валютні резерви. І тому я вважаю, що велика частка відповідальності за таку політику лежить не тільки на уряді, але й на Національному банку, який дозволяв так бездумно витрачати кошти, які забезпечують надійність нашої національної валюти", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше під час зустрічі в Брюсселі з Президентом України Віктором Януковичем глава Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу наголосив на необхідності для України відновити співпрацю з МВФ.

Нагадаємо також, що місія МВФ завершила роботу у Києві в кінці жовтня 2009 року, до того ж якоїсь позитивної заяви представників фонду про завершення перегляду зроблено не було.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини