RU

Азаров образився на Росію за зупинку експорту нафтопродуктів

29.04.2011, 13:00
Азаров образився на Росію за зупинку експорту нафтопродуктів - Фото
8dbd5a4468aedaed33d80eb85406a5d4.jpg

Азаров образився на Росію за зупинку експорту нафтопродуктів

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) розкритикував рішення російського уряду про припинення постачань світлих нафтопродуктів в Україну. Водночас він запевнив, що до енергетичної кризи в Україні це рішення не призведе. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

"Ми знали, що таке рішення рано чи пізно буде у Росії, зазделегідь створили профіцит палива у країні. Ситуація під контролем уряду", - сказав М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ

Прем'єр-міністр зазначив, що ситуація залишається складною, оскільки ціни на нафту на світовому ринку зростають. Проте, за його словами, уряд зробив все можливе для стабілізації цін.

"На сьогоднішній день баланс світлих нафтопродуктів у країні більш ніж достатній. Росія для нас є не єдиним постачальником нафтопродуктів, за обсягом постачань нафтопродуктів вона займає приблизно 20-25%, це багато, але все-таки не так багато. Якби вона займала 80-90% - можливо, була б якась, так би мовити, тривога. Зараз такої тривоги немає", - наголосив М.Азаров.

Він також зазначив, що весняно-польові роботи вже практично пройдені, і запаси дизельного палива на сільськогосподарських підприємствах є. "Тому що я можу сказати. Звичайно, не можна так діяти, це вже моя реакція на рішення російського уряду, не можна так діяти, але вони прийняли таке рішення, що ми можемо зробити? Тільки сказати, що так діяти не можна, небажано, тому що є договори, є зобов'язання", - додав глава уряду.

Нагадаємо, Міністерство енергетики РФ і російські нафтові компанії домовилися про припинення експорту бензину в травні 2011 року для забезпечення потреб внутрішнього ринку.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини