RU

Азаров обіцяє зберегти пільги чорнобильцям

26.04.2011, 13:10

Прем'єр-міністр України Микола Азаров запевняє, що уряд ніколи не ініціюватиме скасування пільг для чорнобильців. Про це він заявив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ про те, чи відреагує він на вимоги опозиції відкликати урядовий проект закону, який ніби передбачає скасування пільг для чорнобильців.

"Ніколи заради своєї політичної вигоди не можна брехати і обманювати простих людей - ось це найголовніше. Не гнатися ні за рейтингами, ні за іміджами, а вам - не підспівувати цим демагогам. Ніколи уряд не піде і не ініціює скасування цих пільг. Інша справа, чи є можливості сто відсотків оплачувати", - сказав він.

М.Азаров задався питанням, чому всі попередні 20 років ці пільги не виплачувалися повністю. "Ми зараз робимо все можливе для того, щоб все можна віддати на цю благородну справу, все, що можна. Але не я відповідаю за 90 мільярдів боргів, які я змушений зараз виплачувати. Ось зверніть це питання до тих демагогів, до тих популістів, які втягли Україну в цю найважчу боргову катастрофу", - зазначив глава уряду.

Прем'єр-міністр наголосив, що уряд впорається з проблемою державних боргів. "Ми з нею впораємося. Я вам даю слово і даю гарантії. І вже можемо впоратися. Наступний рік набагато буде легшим, набагато простішим, тому що розібралися, нарешті, економіка почала відроджуватися, фінанси видужують, повільно, важко, але видужують", - сказав він.

Нагадаємо, раніше лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко вимагає від уряду М.Азарова відкликати зареєстрований у Верховній Раді законопроект про гарантії держави щодо виконання рішень суду, які передбачають скасування соціальних пільг для окремих категорій населення.

Аварія на ЧАЕС та її наслідки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини