RU

Азаров обіцяє Європі Податковий кодекс до середини листопада

13.10.2010, 14:15
Азаров обіцяє Європі Податковий кодекс до середини листопада - Фото
3eb0989aeb9e3edf7256152c6d5b89bd.jpg

Азаров обіцяє Європі Податковий кодекс до середини листопада

Податковий кодекс України буде прийнятий у першій декаді листопада. Про це Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив у Брюсселі на конференції "Україна: від кризи до зростання. Економіка, інвестиції, ринки".

"Податковий кодекс замінить більш ніж 4 тисячі актів, які функціонують у податковій системі, заплутали податкову систему і створили непривабливий інвестиційний клімат у країні. Ми думаємо, що у жовтні, максимум - у першій декаді листопада Податковий кодекс буде прийнятий", - зазначив Прем'єр-міністр України, якого цитує прес-служба уряду.

М.Азаров додав, що документ передбачатиме спрощення податкового законодавства, зниження ставок основних податків. Зокрема, за його словами, податок на прибуток з 25% буде знижений до 19%, а ПДВ з 20% протягом 5 років буде знижено до 16%.

Також Прем'єр-міністр зазначив, що Податковий кодекс сприятиме модернізації економіки України, зокрема, будуть звільнені від сплати податку на прибуток кошти, які компанії будуть направляти на модернізацію виробництва.

Також глава уряду наголосив, що будуть звільнені від оподаткування ряду галузей, які є ключовими для України, зокрема, авіа-, суднобудування і легкої промисловості.

Нагадаємо, 7 жовтня Верховна Рада прийняла у першому читанні урядовий проект Податкового кодексу України. За прийняття документа проголосували 258 народних депутатів.

Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини