RU

Азаров обіцяє, що отримати субсидію стане набагато простіше

20.07.2010, 17:40

Кабінет Міністрів України істотно спростив механізм призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров в ефірі програми "Випробування для влади" на Першому національному телеканалі.

"Введено заявний принцип призначення субсидій. Субсидію пенсіонерам буде нараховувати відділення Пенсійного фонду, а працююцим громадянам надішлють повідомлення про можливості отримання субсидії з прикріпленими зразками заяви і декларацію про прибутки, а також конверт, куди ці документи можна буде вкласти і відправити до органів соціального забезпечення, які вже самі проведуть роботу з нарахування субсидій", - наголосив М.Азаров.

За його словами, субсидію зможуть отримати прецездатні громадяни, які витрачають на комунальні послуги понад 15% щомісячного прибутку і непрацездатні громадяни, які витрачають на ці потреби понад 10% свого прибутку. "Оскільки тарифи диференційовані, заможні люди повинні взяти на себе основний тягар оплати за житлово-комунальні послуги. А пенсіонери взагалі не відчують на собі зміну тарифів", - пообіцяв М.Азаров.

Глава уряду наголосив, що Пенсійний фонд і Міністерство праці і соціальної політики мають право приймати рішення про призначення субсидій у всіх спірних ситуаціях.

Нагадаємо, роздрібні ціни на природний газ для населення з 1 серпня збільшаться на 50%.

ЖКГ, побутові послуги: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини