RU

Азаров обіцяє, що фінансових потрясінь в Україні не буде

03.08.2011, 12:03
Азаров обіцяє, що фінансових потрясінь в Україні не буде - Фото
a86680269f606800ac1ee8631edfd97c.jpg

Азаров обіцяє, що фінансових потрясінь в Україні не буде
Фінансових потрясінь в Україні не буде. Про це сьогодні, відкриваючи засідання уряду, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що драматичного розвитку подій у зв'язку з державним боргом США на даному етапі вдалося уникнути. Проте, з його слів, політика США як світового емісійного центру залишається незмінною, і це змушує Україну з підвищеною обережністю ставитися до залучення запозичень.

Азаров наголосив, що уряд буде максимально розраховувати на власні сили і насичувати внутрішній ринок продуктами вітчизняного виробництва.

"Я хочу запевнити наших громадян: фінансових потрясінь в Україні не буде, незважаючи на намір деяких політиків спеціально підігріти тривожні настрої в суспільстві. Уряд разом з Національним банком... контролює ситуацію. Громадяни України і бізнес можуть повністю розраховувати на фінансову стабільність в Україні і стабільність національної валюти. У нас є ресурси та економічний потенціал, які забезпечать міцність гривні навіть на етапі виходу з кризи", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, вчора члени нижньої палати парламента Сполучених Штатів Америки підтримали підвищення допустимого рівня держборгу на $2,4 трлн. при нинішньому рівні в $14,3 трлн. Це рішення дозволить Вашингтону уникнути дефолта.

Микола Азаров: біографія, новини>>>
Фінансова криза: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини