RU

Азаров обіцяє продовжити фінансувати програму "Шкільний автобус"

01.09.2010, 14:55

Проект Державного бюджету України на 2011 рік передбачить кошти на продовження програми "Шкільний автобус". Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні журналістам, після відвідування Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільської районної ради Київської області.

"Ми цього року почали фінансування програми "Шкільний автобус", незважаючи на всі фінансові труднощі, і значна кількість автобусів вже передана в школи. Ми постаралися, щоб до першого вересня школи отримали автобуси. Ми, звичайно, на першому вересня не зупиняємося - школи і надалі будуть отримувати автобуси. На майбутній рік закладається ця програма до бюджету. Все буде добре", - запевнив глава уряду, якого цитує прес-служба Кабміну.

Нагадаємо, основною метою програми "Шкільний автобус" є транспортне забезпечення учнів і викладачів загальноосвітніх шкіл у сільській місцевості. Згідно з розпорядженням Президента, програма фінансується за рахунок державного і місцевих бюджетів, а також спонсорської допомоги.

Освіта: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини