RU

Азаров обіцяє оприлюднити проект Податкового кодексу з 300 поправками

15.07.2010, 17:50

Найближчим часом модернізувати проект Податкового кодексу буде опублікований у газеті "Урядовий кур’єр". Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров у своєму виступі на зустрічі з представниками ділових кіл.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров наголосив, що понад 5 тисяч поправок до документа, які подали народні депутати, - це спроба "торпедувати" проект Податкового кодексу.

"Зрозуміло, що п'ять тисяч поправок документ змінюють до невпізнання і унеможливлюють його прийняття. Ми розглянули, якби важко нам це було, всі п'ять тисяч поправок, і ми відібрали 300 поправок, які ми врахуємо, з 5300. Ми приблизно з 300 поправками погодилися вже, і найближчі кілька днів цей варіант, який розглянув, до речі, комітет з питань податкової політики Верховної Ради, цей варіант буде опубліковано в "Урядовому кур’єрі", і приблизно місяць ми чекаємо від бізнесу пропозицій до цього варіанта. Потім ми ще раз зберемося і подивимося і спробуємо знайти баланс між необхідністю створити умови для інвестицій і необхідністю збирати податки. Податкова служба не може бути службою вмовлянь. Так, вона має бути партнером для бізнесу, але для чесного бізнесу", - сказав Прем'єр.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України прийняла рішення спрямувати проект Податкового кодексу на всенародне обговорення. Цим же рішенням уряду доручається забезпечити оприлюднення тексту документа і належні умови для його всенародного обговорення, а потім узагальнити результати обговорення проекту і до 5 вересня подати їх у парламент. 13 липня Віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що "ідеальним" кодекс стане після внесення 300 поправок, і пообіцяв допрацьований варіант проекту представити через три тижні.

Оподаткування: добірка новин>>>
Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини