RU

Азаров обіцяє нові аеропорти

09.09.2010, 17:10

Прем'єр-міністр Микола Азаров анонсує, що у найближчі два роки в Україні з'явиться ряд сучасних аеропортів. Про це він заявив сьогодні під час міжнародного інвестиційного форуму "Інтеграція і партнерство".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров повідомив, що у рамках підготовки до Євро-2011 уряд планує здійснити цілий ряд великих проектів, пов'язаних із будівництвом доріг, комунікацій, аеропортів. "Вже в найближчі два роки Україна отримає декілька сучасних аеропортів. Планів у нас багато, але ці плани потребують підтримки передусім бізнесу як найбільш ініціативної частини суспільства", - наголосив він.

Також глава уряду пообіцяв представникам бізнесу сприяння у реалізації великих інвестиційних проектів. "Ми візьмемо на себе завдання підготовки будівельних майданчиків, підготовки у плані інженерного забезпечення з тим, щоб здешевити великі інвестиційні проекти і тим самим сприяти пришвидшеній реалізації інвестиційних проектів", - зазначив М.Азаров і додав: "Ми зацікавлені у тому, щоб створити у країні сприятливий і стабільний інвестиційний клімат. Для цього ми поставили перед собою цілий ряд завдань. Передусім знизити податковий тиск, зробити процедури адміністрування надійними, забезпечити стабільне виконання бюджету".

Транспорт, логістика: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини