RU

Азаров обіцяє квартири у Києві по 4 тис. грн. за квадрат

17.01.2011, 16:10
Азаров обіцяє квартири у Києві по 4 тис. грн. за квадрат - Фото
64563a762b13eb9f38ab87df29f1a333.jpg

Азаров обіцяє квартири у Києві по 4 тис. грн. за квадрат

Ціни на нове житло у Києві будуть мінімальними, порівняно з аналогічними по Україні. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні на брифінгу після ознайомлення з процесом будівництва нових будинків у столичному районі Осокорки.

"Ми домовилися з будівельниками, що ми у Києві зробимо мінімальні ціни на житло по країні. Щоб Київ був орієнтиром для країни", - сказав М.Азаров, якого цитує УНІАН.

Глава уряду повідомив, що програму з мінімізації вартості нового житла запропонував глава КМДА Олександр Попов. За словами прем'єра, згідно з цією програмою, ціна соціального житла становитиме 4 тис. грн. за кв. м, а у середньому житло коштуватиме 8 тис. грн. за кв. м.

"За зниженими цінами доступне житло для соціальних категорій наших громадян - для вчителів, лікарів - буде по 4 тис. за кв. м. Це дуже хороша програма. Я думаю, що вона повинна знайти підтримку і в інших регіонах. Ми домовилися, що приблизно 8 тис. грн. має бути ціна на кв. м у Києві в середньому щодо житла", - сказав М.Азаров.

Він наголосив, що такі ціни істотно піднімуть попит на житло. "Більш низьких цін вже не буде. Ці ціни, які ми сьогодні позначили, - на мінімальному рівні рентабельності для будівельників. Ті, хто хоче купити квартиру, нехай поквапляться вже зараз", - сказав М.Азаров.

До того ж він наголосив, що покупцям буде надана повна гарантія отримання нового житла за зазначеними цінами. "Ми домовилися, що ми дамо людям гарантію, що ці квартири вони дійсно отримають. Купивши зараз, вони її справді отримають у ті терміни, які будуть визначені договором", - сказав М.Азаров.

До того ж він наголосив, що така практика має бути використана і в нших регіонах України.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини