RU

Азаров незадоволений темпами дорожніх робіт

20.04.2011, 13:50
Азаров незадоволений темпами дорожніх робіт - Фото
f53fd8262fdc93dd3abb3f0b11b9b9cf.jpg

Азаров незадоволений темпами дорожніх робіт

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив провести інспектування будівництва і реконструкції доріг в Україні. Про це він заявив сьогодні під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров нагадав, що місяць тому в регіони були перераховані гроші субвенції на утримання, ремонт і реконструкцію доріг комунальної власності. "Незважаючи на скрутне фінансове становище, держава вчасно виділила понад півміліарда гривень на початок цих важливих робіт. До цього треба додати місцеві ресурси і, очевидно, що побудувати і відремонтувати можна чимало доріг. Але дорожні роботи в цій сфері практично не почалися. Чого чекають керівники на місцях? Раніше вони посилалися на нестачу коштів, а зараз навіть на погану погоду послатися не можна. Зараз найкращий час енергійний вести ці необхідні для людей роботи. Як розуміти, що місяць практично втратили?", - наголосив глава уряду.

Він доручив Віце-прем'єр-міністру - Міністру інфраструктури Борису Колеснікову і керівництву "Укравтодору" проінспектувати стан справ у галузях і забезпечити пришвидшення робіт.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини