RU

Азаров не виключає, що податкову міліцію можуть ліквідувати

07.10.2010, 10:50

Азаров не виключає, що податкову міліцію можуть ліквідувати

Прем'єр-міністр України Микола Азаров не виключає можливість ліквідації податкової міліції у рамках проведення податкової реформи. Про це М.Азаров заявив у Хельсінкі.

Як повідомляє Департамент інформації і масових комунікацій Секретаріату КМУ, М.Азаров зазначив, що він є прихильником лібералізації податкового законодавства України і декриміналізації відповідальності за його порушення при збільшенні штрафних санкцій, застосуванні інших економічних заходів впливу до порушників.

"Але ці заходи мають бути добре підготовленими, продуманими, і тільки після цього ми зможемо ставити питання ліквідації податкової міліції", - сказав глава уряду.

Крім того, М.Азаров наголосив, що зниження податкових ставок може скоротити надходження податків до держбюджету. Тому, за його словами, платники податків мають підійти до цього питання відповідально.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Адміністрації Президента розглядають можливість ліквідації податкової міліції. Відповідну норму планується закріпити у проекті Кримінально-процесуального кодексу. Раніше Верховна Рада України відмовилася скасовувати податкову міліцію.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини