RU

Азаров не віддаватиме Росії борги ЄЕСУ

21.06.2011, 10:40
Азаров не віддаватиме Росії борги ЄЕСУ - Фото
8c4570e97c8c995cba39fd0980d1bdd1.jpg

Азаров не віддаватиме Росії борги ЄЕСУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) переадресував медикам питання, чи буде уряд гасити борги компанії Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ) перед Міністерством оборони Російської Федерації.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, замість того, щоб відповісти на відповідне питання журналістів на брифінгу біля нового хірургічного корпусу Національного інституту рака, Азаров сказав: "Ви самі відповідайте на це питання. Давайте у лікарів спитаємо: будемо борги Тимошенко віддавати Росії?" Медики, які також перебували під стінами нового корпусу, відповіли: "Ні".

"Ось, люди за мене відповіли", - наголосив прем'єр.

Нагадаємо, 15 червня керівник тимчасової слідчої комісії Верховної Ради Інна Богословська заявила, що екс-прем'єр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко була залежна від російської сторони, підписуючи газові контракти у 2009 році, оскільки "приватні компанії Тимошенко, які належали їй і членам її сім'ї, до сьогоднішнього дня мають непогашені борги перед міністерством оборони РФ у сумі понад $405 млн.".

У Росії Тимошенко звинувачувалася в організації в 1996 році через посередника неодноразових передач хабарів "декільком посадовим особам Центрального управління матеріальних ресурсів і зовнішньоекономічних зв'язків і Центрального організаційно-планового управління Міноборони РФ за завищення цін на матеріально-технічні ресурси, що поставляються для Збройних Сил РФ".

Також повідомлялося, що у Кабінеті міністрів зареєстровано лист від Міністерства оборони Росії з проханням погасити борг корпорації ЄЕСУ.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини