RU

Азаров не чекає ідеального бюджету

15.12.2010, 11:05
Азаров не чекає ідеального бюджету - Фото
f03540be87d8649fc2f2ba565aa425ff.jpg

Азаров не чекає ідеального бюджету
Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) заявив, що в умовах кризи ідеальний бюджет на наступний рік прийняти не вдасться. Про це він заявив сьогодні під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров подякував народним депутатам, які вчора проголосували за проект державного бюджету у першому читанні. "Як ви знаєте, бюджетний процес проходить у непростих умовах, у цейтноті. Відповідальність і принциповість народних депутатів від більшості, які роблять все, щоб держава увійшла у новий рік із затвердженим бюджетом, демонструє, що влада спроможна вирішувати складні завдання і діяти в інтересах суспільства, без політичного егоїзму", - наголосив глава уряду.

Прем'єр додав, що від опозиції уряд чекав конструктивної критики документа, але нічого, крім необґрунтованих обвинувачень і перекручення фактів, не побачив. М.Азаров наголосив, що тепер на Кабмін чекає напружений етап підготовки бюджету до другого читання.

"Ми розраховуємо і будемо просити парламент, щоб він (прийняв, - ред.) відбулося до 24 грудня. Доручаю всім міністрам, керівникам відомств ретельно і оперативно обробити пропозиції і зауваження народних депутатів, комітету, депутатських фракцій", - зазначив він.

М.Азаров наголосив, що ряд таких зауважень вельми корисні і все, що відповідає інтересам розвитку держави у 2011 році, має бути враховано в бюджеті. "Я думаю, всі розуміють, що ідеального бюджету в умовах, коли держава тільки виходить з кризи і одночасно реформує податкову і бюджетну системи, у нас не буде. Але максимально поліпшити за допомогою депутатського корпусу, врахувати конструктивну критику ми зобов'язані", - наголосив Прем'єр.

За його словами, держава тільки стає на шлях економічного розвитку, тому бюджет наступного року не може обіцяти миттєвого і стрімкого підвищення рівня життя. "Але він більш реалістичний і він гарантує, що заробітна плата наступного року буде виплачуватися працівникам бюджетної сфери без затримок. Пенсійне забезпечення тих, чий розмір пенсії відстає від прожиткового мінімуму, зростатиме. Заплановані програми економічного розвитку будуть фінансуватися безперебійно, з тим, щоб розвиток економіки забезпечував поліпшення життя людей", - сказав він.

У вівторок, 14 грудня, Верховна Рада прийняла за основу проект закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік".

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини