RU

Азаров не бачить підстав для переходу на бартер в розрахунках з Білоруссю

30.05.2011, 14:57

Прем'єр-міністр України Микола Азаров не бачить підстав для переходу на бартер в розрахунках з Білоруссю, в зв'язку з непростою фінансовою ситуацією в сусідній державі. Про це глава уряду заявив сьогодні на брифінгу.

"Щодо переходу на бартер - я ніяких підстав не бачу, оскільки у проведенні розрахунків з Білоруссю не було ніяких проблем. Є окремі критичні позиції, передусім валютні, але в сфері виконання своїх зовнішніх зобов'язань Білорусь поводиться досить акуратно. Всі поставки за всіма зовнішньоекономічними зв'язками, за всіма контрактами оплачуються", - наголосив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

Прем'єр-міністр наголосив, що за його інформацією, білоруські валютні резерви дають можливість виконувати зовнішньоекономічні контракти, і тому питання про перехід на бартер в розрахунках не стоїть.

Разом з тим глава уряду відмітив, що Україна співчуває сусідам в складних ситуаціях і готова надати Білорусі допомогу у разі необхідності. "Якщо від нас якась допомога буде необхідна, ми будемо її надавати", - сказав М.Азаров.

Нагадаємо, 24 травня Нацбанк Білорусі девальвував національну валюту більш ніж на 55%. Офіційний курс на 24 травня був встановлений на рівні 4930 білоруських рублів за долар, в той час як до цього він складав трохи менше 3200 рублів.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини