RU

Азаров натякнув, хто затримав держбюджет-2011

08.12.2010, 11:15
Азаров натякнув, хто затримав держбюджет-2011 - Фото
99656f64a272af976d3af78bea706a42.jpg

Азаров натякнув, хто затримав держбюджет-2011

Кабінет Міністрів України на своєму сьогоднішньому засіданні розгляне проект державного бюджету України на 2011 рік. Про це повідомив Прем'єр-міністр Микола Азаров (на фото)під час засідання уряду.

"Першим питанням сьогодні Кабінет Міністрів розгляне проект державного бюджету на наступний рік. Це ключове питання для нашої держави. Я хочу наголосити, що Міністерство фінансів і уряд загалом безперервно працювали над проектом бюджету весь поточний рік, але без прийняття нового податкового законодавства робота над цим визначальним документом не могла бути завершена", - зазначив М.Азаров.

За його словами, затримка з прийняттям бюджету-2011 і всі наслідки від цього для держави і громадян лежать на совісті тих, хто заважав приймати життєво важливі для країни рішення. Глава уряду наголосив, що Кабміну і Верховній Раді бюджетний процес необхідно пройти в надто стислі терміни, щоб у новий рік Україна вступила з чітко визначеним планом дій.

"Бюджет на 2011 рік - продовження нової економічної політики, яку уряд проводив протягом року. Головна мета цієї політики - вивести країну з кризи, припинити сповзання в боргову безодню, створити умови для поновлення економіки і сконцентрувати всі витрати на розвиток країни", - додав він.

М.Азаров наголосив, що бюджет на 2011 рік сформований на базі нового Бюджетного кодексу, а його прибуткова частина розрахована, з огляду на положення нового Податкового кодексу, з урахуванням зниження адміністративних перешкод для ведення бізнесу.

Нагадаємо, напередодні Міністр фінансів України Федір Ярошенко повідомив, що проект державного бюджету України на 2011 рік буде переданий у Верховну Раду 10 грудня.

До цього Прем'єр-міністр заявляв, що державний бюджет на 2011 рік Верховна Рада прийме до 23 грудня.

Держбюджет України: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини