RU

Азаров націлився на 100 млрд. грн. інвестицій

02.02.2011, 11:30
Азаров націлився на 100 млрд. грн. інвестицій - Фото
f7bdf64122af1577eaada29c53925b34.jpg

Азаров націлився на 100 млрд. грн. інвестицій
Інвестиційна політика Кабінету Міністрів допоможе вже у 2011 році додатково залучити 100 млрд. грн. Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров зазначив, що сьогодні уряд розглядає програму розвитку інвестиційно-інноваційної діяльності на 2011 рік і на період до 2015 року. "Це стратегічний документ. Він визначить розвиток нашої економіки на середньострокову перспективу і одночасно закладе основу принципових структурних змін в економіці", - наголосив він.

Прем'єр наголосив, що державна підтримка має бути тільки каталізатором для залучення приватних інвестицій, а основною суттю модернізації мають бути залучені кошти.

"Ми передбачаємо, що внаслідок наших дій тільки у 2011 році ми зможемо залучити додатково 100 млрд. грн. інвестицій, що забезпечить додаткове зростання ВВП на 1,5-2% від прогнозного", - також заявив він.

Глава уряду наголосив, що система державних стимулів повинна дати змогу залучити на кожну гривню державних грошей від 4 до 6 грн. приватних інвестицій.

"Отже, будуть створені так звані "точки зростання", які стануть базою для розвитку високотехнологічних галузей і для регіонального розвитку", - додав глава уряду.

М.Азаров зазначив, що програма визначає концентрацію інвестиційних і науково-технічних ресурсів України на основних цілях: загальна модернізація економіки; збільшення частки високотехнологічних виробництв; створення високопродуктивних робочих місць з високим рівнем оплати праці.

Інвестиційний клімат України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини