RU

Азаров налякав кримінальним переслідуванням за "тарифний креатив" у ЖКГ

30.03.2011, 12:34
Азаров налякав кримінальним переслідуванням за
ac239c8872e53782aec059c749077dfa.jpg

Азаров налякав кримінальним переслідуванням за "тарифний креатив" у ЖКГ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) попередив чиновників на місцях про адміністративну і кримінальну відповідальність за "тарифний креатив" у сфері житлово-комунального господарства. Про це глава уряду заявив під час чергового засідання уряду.

Прем'єр-міністр зазначив, що встановлення тарифів на послуги ЖКГ були передані місцевій владі. За словами М. Азарова, це мало б здійснити формування тарифів справедливим. "А що вийшло? Гора-чиновники почали закладати у тариф на водопостачання втрату 70% води у мережах. У тариф на прибирання прибудинкових територій - всі збитки і прорахунки ЖЕКів. І тому в різних містах тарифи відрізняються навіть не у рази, а на порядки. Тариф на прибирання прибудинкових територій, наприклад, від 17 коп. до 3,75 грн. на метр квадратний. Я вже давав доручення Віце-прем'єр-міністру Тихонову розібратися з цими тарифами, а головне вжити заходів для оптимізації цих рішень", - зазначив М.Азаров.

"Закінчується розроблення нормативів тарифоутворення, і буде зрозуміло всім - що і як можна у них враховувати, а за який "тарифний креатив" буде адміністративна, а можливо, і кримінальна відповідальність.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини