RU

Азаров може "розбавити" чоловічий Кабмін жінками

06.10.2010, 17:25

Прем'єр-міністр Фінляндії Марі Ківініємі переконала Прем'єр-міністра України Миколу Азарова у тому, що жінки можуть успішно займатися політикою і проводити економічні реформи. Про це сам М.Азаров сказав на спільній з М.Ківініємі прес-конференції, відповідаючи на питання журналістів.

"Вона мене переконала. Ми цій темі присвятили значну частину нашої розмови. Пані прем'єр-міністр детально розповіла про склад уряду, про гендерну політику, яка проводиться у Фінляндії. Я дуже надихнувся цими заходами", - сказав М.Азаров, якого цитує УНІАН.

До того ж М.Азаров нагадав, що зовсім недавно уряд України очолювала жінка. "Результати ви самі знаєте", - сказав він.

Також М.Азаров не виключив, що до складу українського уряду можуть увійти жінки, і зазначив, що наразі жінки вже працюють на високих державних постах, зокрема, Секретар Ради національної безпеки України - Раїса Богатирьова.

Нагадаємо, 19 березня 2010 року в Дніпропетровську після подання нового губернатора Дніпропетровської області М.Азаров висловив думку, що не "жіноча це справа - проводити реформи в Україні".

У призначеному навесні цього року Кабміні М.Азарова немає жодної жінки. У минулому уряді України було дві жінки - Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і Міністр праці і соціальної політики Людмила Денисова.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини