RU

Азаров: Ми не дозволимо порушити стабільність у країні

22.11.2010, 12:15
Азаров: Ми не дозволимо порушити стабільність у країні - Фото
e9be3c9ccc13c328ea2c94ef785580bd.jpg

Азаров: Ми не дозволимо порушити стабільність у країні

Прем'єр-міністр України Микола Азаров заявляє, що влада не дозволить порушити досягнуту в країні стабільність під прикриттям акцій протесту проти Податкового кодексу. Про це він заявив сьогодні під час українсько-бельгійського бізнес-форуму за участю принца Бельгії Філіпа.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров повідомив бельгійцям, що Верховна Рада України прийняла Податковий кодекс. "Можна сміливо говорити, що це найліберальніший Податковий кодекс в Європі. Ми значно скасували неефективні податки, малоефективні… Ми практично вдвічі скоротили загальну кількість податків, які діяли в Україні. Ми знизили ставки оподаткування з основних видів податків", - наголосив глава українського уряду.

За його словами, протягом чотирьох років ставка з податку на прибуток знизилася з 25% до 16%. "Ми скасували більшість адміністративних процедур, спростили їх, забезпечили рівність платників податків перед законом, практично всі питання віднесли до рішень суду", - додав він.

"Мені можуть поставити запитання: а як же протести, які були і сьогодні, і протягом минулого тижня? Україна демократична країна. Кожний має право на протест, на вираження незгоди дій уряду. Ми до цього абсолютно нормально ставимося", - заявив Прем'єр-міністр.

За словами М.Азарова, ряд заперечень представників бізнесу, який працює на спрощеній системі, має під собою основи і уряд готовий до конструктивного діалогу. "У найближчому майбутньому ми послідовно будемо розбиратися, вести діалог і знаходити рішення. Це нормальний шлях для прогресу. Але ми нікому не дозволимо порушити, досягнуту важкою ціною, стабільність у країні, підірвати цю стабільність, спробувати спровокувати людей. Нічого з цього не вийде", - наголосив він.

Нагадаємо, підприємці, які протестують, на площі Незалежності у Києві заявляють, що акція буде безстроковою в тому випадку, якщо влада сьогодні не відреагує на їхні вимоги ветувати Податковий кодекс.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини