RU

Азаров хоче зняти Україну з російської газової голки

08.06.2011, 12:45
Азаров хоче зняти Україну з російської газової голки - Фото
bdb243f93c23263f3eb039f808e4320a.jpg

Азаров хоче зняти Україну з російської газової голки

Україна робить серйозні зусилля для організації постачань енергоносіїв з різних країн. Про це прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) заявив сьогодні, виступаючи на засіданні Віденського економічного форуму "Інновації: розширення інноваційного простору".

"Ми робимо дуже серйозні зусилля для постачань нам енергоносіїв з інших країн", - сказав Азаров, якого цитує УНІАН.

Глава уряду зазначив, що диверсифікацією постачань енергоносіїв Україна займається, зокрема, через те, що ціни, що виставляються Росією за енергоносії Україні, є неоптимальними для України.

Азаров зазначив, що у поточному році в Україні починається реалізація проекту з будівництва LNG-термінала з прийому зрідженого газу потужністю 10 млрд. кубометрів у рік.

Крім того, з організації постачань енергоносіїв Україна, за словами Азарова, веде перемовини із країнами Центральної Азії. "Це абсолютно природно. Це не на шкоду нікому. Це, передусім, на користь нашій країні", - сказав прем'єр.

Нагадаємо, у вівторок, 7 червня, на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром РФ Володимиром Путіним за підсумками засідання Комітету з економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії у Москві Азаров наголосив, що формула ціноутворення на газ для України не так ідеальна, як каже про неї російська сторона. Водночас український прем'єр наголосив на важливості згоди Путіна предметно обговорювати питання можливості зміни ціни на газ.

17 грудня 2010 року було створено ДП "Національний проект "LNG-термінал", яке має скоординувати роботу зі спорудження термінала з прийому природного зрідженого газу об'ємом 10 млрд. кубометрів у рік на Чорноморському побережжі України до 2014 року.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини