RU

Азаров хоче за п'ять років позбавити Україну від газової залежності

12.09.2011, 16:44
Азаров хоче за п'ять років позбавити Україну від газової залежності - Фото
60fbefbf12779103e72bc39c148fafb8.jpg

Азаров хоче за п'ять років позбавити Україну від газової залежності
Прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що через п'ять років в Україні не буде критичної залежності від імпортного газу. Про це глава уряду написав на своїй сторінці у Facebook.

На думку Азарова, уряд зобов'язаний забезпечити всіх громадян можливістю отримувати достатню кількість газу по прийнятній ціні. "Ось із цього ми виходимо, коли ведемо переговори і доводимо нашим російським партнерам, що, насамперед, несправедлива ціна завдає збиток інтересам наших громадян", - написав прем'єр.

Але справа не тільки в переговорах з Росією, зазначив Азаров. "Це очевидно, що надмірна залежність від імпортного газу - погана для нас перспектива. Тому так серйозно ми зайнялися непростими довгостроковими проектами збільшення власного видобутку. Сподіваюся, років через п'ять ми вперше зітхнемо вільно і побачимо, що залежність від імпортного газу вже некритична", - зазначив він.

Крім того, зі слів прем'єра, уряд серйозно зайнявся енергозбереженням. "Сьогодні винесли на обговорення проект: за два роки встановити лічильники тепла у всіх квартирах. Тобто, люди будуть платити не "на коло" за весь будинок, а персонально за своє опалення. І зможуть самі регулювати витрати. Зараз вирішується, як компенсувати виготовлення таких лічильників на вітчизняних підприємствах. Хотілося б знати, як люди відносяться до такої ідеї, які ще є пропозиції з економії енергоресурсів", - написав прем'єр.

Енергетична безпека: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини