RU

Азаров хоче спростити життя кіпрським офшорним компаніям

11.11.2010, 10:16
Азаров хоче спростити життя кіпрським офшорним компаніям - Фото
0c73981a1f5c8cf7becfe7f27755f176.jpg

Азаров хоче спростити життя кіпрським офшорним компаніям

Прем'єр-міністр України Микола Азаров розраховує на укладення угоди про скасування подвійного оподаткування між Україною і Кіпром. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом Палати представників Республіки Кіпр Маріосом Карояном.

"Ми вже багато років ведемо переговори про підписання конвенції про скасування подвійного оподаткування. Десять років тому, коли я працював головою Податкової адміністрації, я починав займатися цим питанням. Я думаю, що час поставити крапку в цьому процесі і підписати відповідну угоду", - наголосив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду. Прем'єр додав, що Кіпр важливий інвестиційний партнер України і висловив надію на те, що майбутній візит Президента Кіпру в Україну буде сприяти активізації двосторонніх відносин.

Президент Палати представників Республіки Кіпр відзначив, що скоро очікується візит міністра фінансів Кіпру в Україну, "щоб завершити переговори, і ми сподіваємося, що така угода буде підписана".

Для активізації двосторонньої співпраці сторони домовилися провести спільний україно-кіпрський бізнес-форум у Києві в першому кварталі 2011 року.

Нагадаємо, в жовтні заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звернувся до Прем'єр-міністра М.Азарова з проханням якнайшвидше внести в парламент урядовий законопроект про денонсацію угоди Кіпру з Україною про звільнення доходів, які перераховуються з однієї країни в іншу, від оподаткування, укладеного між урядом СРСР і урядом Кіпру 29 жовтня 1982 року.

У свою чергу, за даними прес-служби віце-спікера М.Томенка, в Кабінеті Міністрів вважають недоцільним внесення законопроекту про денонсацію угоди Кіпру з Україною. У відповіді, що надійшла на ім'я М.Томенка за підписом М.Азарова, йдеться, що, у зв'язку з відновленням переговорного процесу з кіпрською стороною про укладення Конвенції між урядом України і урядом Кіпру про уникнення подвійного оподаткування і запобігання податкових ухилянь від податку на прибуток, а також планами провести наступний раунд двосторонніх консультацій в листопаді цього року у Києві, Кабмін вважає недоцільним внесення законопроекту про денонсацію згаданої угоди.

Згідно з чинною угодою від оподаткування звільняються будь-які прибутки, які перераховуються з однієї країни в іншу, за винятком деяких випадків оподаткування фізичних осіб і прибутків постійних представництв.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини