RU

Азаров хоче посадити громадське харчування на електронний документообіг

27.10.2010, 17:30

Кабінет Міністрів планує надати можливість підприємствам зберігати інформацію з касових апаратів в електронному вигляді. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання уряду.

"Ми налаштовані на впровадження елементів електронного документообігу в сфері торгівлі, громадського харчування і послуг. Зокрема пропонується надати право суб'єктам господарювання самостійно визначатися, в якому вигляді зберігати дані у реєстраторів розрахункових операцій - у друкарському або в електронному", - сказав М.Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами М.Азарова, це не тільки дасть змогу спростити умови ведення бізнесу, але й скоротить витрати суб'єктів господарювання на закупівлю і зберігання друкарських контрольних стрічок. "Окремі підприємства, особливо з великими обігами, для того щоб протягом трьох років зберігати стрічки з касових апаратів, змушені виділяти спеціальні приміщення з відповідним температурним режимом. Витрати обов'язково закладаються у товар", - пояснив він.

Також, за словами Прем'єра, уряд сьогодні розгляне проект постанови, яким визначаються критерії розподілу суб'єктів господарювання за ступенем ризику в плані діяльності з впровадження, ввезення і вивезення голографічних захисних елементів. "Відповідно, визначається періодичність проведення планових заходів державного контролю за такою діяльністю", - сказав він.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини