Азаров хоче "підігнати" Податковий кодекс до 15 січня

29.12.2010, 11:41
Азаров хоче
3a22589cafe395b3e322df108e2ec091.jpg

Прем'єр-міністр запевнив, що для створення нормативної бази Податкового кодексу уряд залучатиме представників органів держвлади та підприємницькі кола, які увійдуть до складу відповідної робочої групи

Азаров хоче "підігнати" Податковий кодекс до 15 січня
До 15 січня уряд має розробити ще більше 180 нормативних актів під Податковий кодекс. Про це заявив сьогодні Прем'єр-міністр України Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну.

"2011 рік - перший рік введення Податкового кодексу. На останньому засіданні уряду було затверджено більше 20 нормативних документів, направлених на реалізацію положень кодексу. До 15 січня 2011 року відповідні міністерства й відомства повинні провести серйозну роботу та винести на розгляд уряду ще більше 180 нормативно-правових актів", - сказав М.Азаров, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

М.Азаров запевнив, що для створення нормативної бази кодексу уряд залучатиме не тільки представників органів держвлади, але й представників підприємницьких кіл, які увійдуть до складу відповідної робочої групи.

"Ми повинні все зробити для того, щоб нормативні документи не спотворили суті кодексу, яка полягає в спрощенні законодавства й створенні партнерських відносин між бізнесом і владою", - додав він.

Микола Азаров: біографія та добірка новин>>>
Уряд Азарова: підбірка новин>>>

Ірина ШЕВЧЕНКО


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии