RU

Азаров готовий відзвітувати перед Радою про успіхи команди

16.02.2011, 11:35
Азаров готовий відзвітувати перед Радою про успіхи команди - Фото
21782b5691534575f00befaae7a6fbd1.jpg

Азаров готовий відзвітувати перед Радою про успіхи команди

Кабінет Міністрів України незабаром представить Верховній Раді докладний звіт про виконання держбюджету-2010. Про це повідомив сьогодні Прем'єр-міністр Микола Азаров (на фото)під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров повідомив, що у понеділок уряд затвердив звіт з виконання бюджету на 2010 рік. "Сьогодні можу констатувати, що у фінансовому плані це був найважчий рік за всі 20 років незалежності. Важче, ніж рік дефолту і ніж рік становлення національної бюджетної системи. Я знаю, про що кажу, оскільки я брав участь у складанні виконання 17 держбюджетів", - наголосив він.

За його словами, уряд почав 2010 рік з порожньою скарбницею, небажанням кредиторів мати справу з Україною, великими борговими зобов'язаннями. "Нам вдалося прийняти антикризовий бюджет і навести порядок у державних фінансах, встановити жорстку бюджетну дисципліну і це стало основним поворотом до фінансової і макроекономічної стабілізації", - додав він.

М.Азаров також наголосив, що Кабміну вдалося витримати встановлений дефіцит бюджету, розрахуватися за всіма боргами держави, відновити співпрацю МВФ.

"Докладний звіт про виконання бюджету незабаром прозвучить у парламенті. Але навіть ті відомості, які є, дають зрозуміти, що уряд впорався з непростими завданнями в умовах дуже обмежених ресурсів", - зазначив глава уряду.

Уряд Азарова: добірка новин>>>
Держбюджет України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини