RU

Азаров готовий піти у відставку, якщо не вдасться поліпшити життя людей

12.03.2011, 09:50
Азаров готовий піти у відставку, якщо не вдасться поліпшити життя людей - Фото
690b775c4f2b0c7b7db8f59fcba7dc54.jpg

Азаров готовий піти у відставку, якщо не вдасться поліпшити життя людей
Прем'єр-міністр України Микола Азаров готовий піти у відставку, якщо добробут населення не поліпшиться до 2012 року. Глава уряду запевнив у цьому, відповідаючи на питання журналістів в ефірі телеканалу "Інтер".

До того ж М.Азаров наголосив, що у цей час його зусилля зосереджені на тому, щоб вивести Україну на стійкий шлях економічного розвитку, а також до зростання добробуту громадян. "Я прошу наших співгромадян справді потерпіти певний час, він невеликий. Він вже осяжний, принаймні, видно ці контури", - сказав Прем'єр.

Говорячи про те, коли чекати поліпшень, М.Азаров зазначив: "Ось я скажу чесно і відверто. Я же можу до вас прийти через рік, і ви мене докорите: що ось що ж ти говорив. Одинадцятий рік ще важкий у нас. Але навіть друга половина одинадцятого року буде легшою, дванадцятий рік буде значно легшим. Хоч би тому, що ми вдвічі менше будемо платити зовнішніх боргів".

"Якщо наш уряд не забезпечить стійкий економічний розвиток країни і зростання добробуту наших громадян, я за це крісло не тримаюся", - наголосив глава уряду.

Микола Азаров: біографія та добірка новин >>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини