RU

Азаров доручив забезпечити педагогів відпускними вчасно

18.05.2011, 12:15

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив забезпечити відпускні виплати працівникам сфери освіти. Про це він сказав сьогодні під час засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Азаров нагадав, що скоро починається сезон відпусток. "Насамперед звертаю увагу на сферу освіти. Міністерство фінансів, Державне казначейство спільно з Міністерством освіти повинні зазделегідь підготувати виплату відпускних педагогам у повному обсязі, без яких-небудь затримок. Тим більше, що з 1 липня будуть збільшені посадові оклади працівників бюджетної сфери", - сказав він.

Глава уряду акцентував, що необхідно ретельно провести всі розрахунки і своєчасно забезпечити коштами кожний регіон.

Нагадаємо, з 1 липня 2011 року, тобто на три місяці раніше за заздалегідь заплановані терміни, до 635 грн. збільшується посадовий оклад працівника сфери освіти першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки. Внаслідок такого підвищення середній розмір посадових окладів педагогічних працівників буде становити 1251 грн., а науково-педагогічних працівників - 2172 грн., що відповідає ставці заробітної плати вчителя першої кваліфікаційної категорії і посадовому окладу доцента відповідно.

Освіта: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини