RU

Азаров доручив Мінфіну терміново поліпшити життя українцям

15.06.2011, 11:30
Азаров доручив Мінфіну терміново поліпшити життя українцям - Фото
e5a9c8033410829589de3e0f0b7c8d7d.jpg

Азаров доручив Мінфіну терміново поліпшити життя українцям
Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству фінансів терміново розробити і затвердити усі необхідні нормативні акти для виконання прийнятих напередодні парламентом змін до державного бюджету. Про це він заявив сьогодні під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, прем'єр-міністр нагадав, що вчора у Верховній Раді були прийняті зміни до державного бюджету. "З одного боку економіка позитивно відгукнулася на зважену і економну політику держави. Зростання економіки дало додаткові ресурси, прибуткову частину бюджету за пропозицією уряду збільшено більше ніж на 14 млрд. грн. З іншого боку, витратами держбюджету, які збільшені на 11 млрд. грн., ми підтримуємо рівень життя людей, внутрішній ринок і макроекономічну стабільність", - сказав він.

Азаров додав, що значно збільшені соціальні витрати. "За рахунок цього до кінця року в чотири рази, а не вдва, як планувалося, будуть збільшені заробітні плати бюджетникам", - наголосив він.

Також прем'єр зазначив, що значно збільшені капітальні витрати держбюджету. "Ми продовжуємо абсолютно необхідну політику фінансової стабільності. Тому ми зменшуємо дефіцит державного бюджету на 3,5 млрд. грн.", - зазначив він.

Для того щоб ці зміни якнайшвидше були втілені у життя, Азаров доручив Міністерству фінансів терміново розробити і затвердити усі необхідні нормативні акти для виконання зміненого бюджету.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України прийняла за основу і загалом законопроект "Про внесення змін до Закону "Про Державний бюджет України на 2011 рік" (N8654).

Держбюджет України: добірка новин>>>
Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини